Reeglid ja tingimused

See e-tootekataloog / veebisait www.profitelgid.ee (edaspidi "veebisait") on hallatud ABS Invest OÜ (edaspidi "meie") poolt, mis on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Kasutades meie veebisaiti, siit päringuid vormistades või tellimusi esitades eeldame, et oled nende reeglite ja tingimustega tutvunud ja nõustud nendega. ABS Invest OÜ'l on õigus neid reegleid ja tingimusi muuta igal ajal sellest ette hoiatamata muutes selle lehekülje sisu. Osad reeglid ja tingimused, mis on välja toodud sellel leheküljel võivad olla eraldi välja kirjutatud mõne toote lehel ja sellisel juhul see reegel, mis on siin kirjeldatud ei kehti ja kehtib hoopis tootelehel tolle konkreetse toote kohta kirjutatud tingimus.

Info meie ja e-poe kohta

See sait on ABS Invest OÜ omand ja on registreeritud Eesti Vabariigis, Tartus. Firma registreerimisnumber on 12255254 ja pea lao ning registreeritud ametlik postiaadress on Võru 4/6, Tartu 51010. Laos kedagi kogu aeg kohapeal ei ole ning seetõttu tuleks alati ette helistada ja kokku leppida. Lao töötaja asub laost 3min kaugusel.

Töötame selle nimel, et meie veebisait oleks alati kõige värskema infoga, uuendatud ning kõik lingid töötaks, kuid me ei võta vastutust selle eest, kui mõnes kohas peaks olema jäänud sisse viga või on mõnel tootel jäänud vananenud info. Palun, anna meile sellest teada, kui kuskil mõni link ei tööta ning me pakume selle eest vastutasuks väikest lisasoodustust ning laseme oma veebimeestel vea viivitamatult parandada.

Tarnimine

Anname endast parima, et meie tarnimise hinnad oleksid üle Eesti soodsad ja seega oleks kogu meie tootevalik võimalikult soodne koos tarne hindadega igal pool. Tarne hinna teada saamiseks lisa tooted, mis pakuvad huvi päringusse ning vormista see ning Sulle kuvatakse ning saadetakse e-postiga automaatselt kogu summa koos tarnega Sinu aadressile just need tooted, mis valisid. Samuti püüame tarneajad hoida võimalikult lühikesed ning vajadusel püüame samal päeval tarnida. ABS Invest OÜ ei vastuta selle eest, kui logistikaettevõtte süül saadetis hilineb. Samuti ei vastuta me selle eest, kui tarnimine viibib vääramatu jõu, tootja, tootja tarnijate või mõne muu kolmanda osapoole tõttu, mida me ei saa kontrollida.

Tellimuste tühistamine

Kui oled lisanud tooteid ja/või teenuseid oma hinnapäringusse või tellimusse ja hiljem registreerunud ning vormistanud siis saadetakse Sulle automaatselt e-postiga hinnapakkumine / arve. Kui Sa seda arvet ei tasu, siis tellimus tühistatakse automaatselt ning mingeid kohustusi sellega ei kaasne. Samas on Sul võimalus kuni 3 kuu jooksul peale vormistamist arve tasuda ning seega tellimus kinnitada.

Kauba tagastamine ja garantii

Oleme uhked oma kõrge kvaliteediga toodete üle ja alates 2010 aastast, mil alustasime oma tegevust, ei ole meil olnud ühtegi kauba tagastust. Kui toode, mille me müüme ei peaks vastama kirjeldatud kvaliteedile, siis võta meiega ühendust, et leppida kokku, kuidas saad kauba tagastada ning tagastame kogu summa. Kahe aastane garantii kehtib kõigile meie müüdavatele toodetele. Garantii ei kehti, kui toodet on kahjustatud tulenevalt ebakorrektsest kasutamisest või on toodet kahjustanud ebasobivad ilmastikutingimused. Telkide puhul tuleks kindlasti soetada erinevaid vahendeid ja jalaraskuseid, et telk kinnitada korralikult pinnase külge, et tuul ei kahjustaks seda. Kui telk peaks aga siiski kannatada saama, siis müüme kõiki varuosasid kõikidele telkidele, mis meie tootevalikus on.