Telkide, peoinventaari ja lavade müük ja rent.

Pop-up teltat Pop-Up kergesti paigaldatavad telgid


Pop-up ehk easy-up kergtelkide paigaldus ning kokku panemine on ülilihtne ning võtab ka kahel füüsiliselt nõrgemal algajal aega vaid paar minutit. Kogu telgi raam ja katus on ühes tükis ning selle telgi paigaldus võtab kõigest minuti (nagu vihmavarju lahti tõmbamine).

Home pop-up telk on kõige soodsam, kergem ja kokku pakitult mõõtmetelt väikseim ning seega transportida mugav pisikese sõiduato pagasiruumis. Hea alternatiiv telgi rentimisele koduaia peoks, kuna kui tuleb suurem torm, mis võib telgi raami lõhkuda, siis ega keegi enam nagunii aias istuda ei taha. Samuti ei saa telk oluliselt kannatada, kui on võimalus ta aias korralikult kinnitada.

Classic Alu pop-up telk on soodne, kerge, kokku pakitult mõõtmetelt väike ja lihtne paigaldada ning transportida ka naisterahvastel. Populaarseim valik koduaeda hinna ja kvaliteedi suhte poolest. Naisterahvaste seas ka populaarseim laadatelgi mudel!

Premium pop-up Tugevama raamiga ja paksema profiseeria kattematerjaliga kergtelk, mida on samuti ülilihtne paigaldada ning mis mahub ka pisemasse sõiduautosse. Antud telk on populaarne nii kodukasutajate, kui ka ärikasutajate seas. Parima hinna ja kvaliteedi suhtega pop-up telk.

Profi HEX pop-up on tugevaima raami ja kattematerjaliga telk, mida Euroopa turult leida võib. Telk peab vastu ka tugevama tormi. Telk on populaarseim valik profikasutajate seas, kes liiguvad pidevalt laadalt laadale kus tihti tuleb telk jätta ööseks valveta laadaplatsile ning võib juhtuda, et tulevad ülitugevad tuuleiilid, mis nõrgemal telgil võivad näiteks mõne jala või risti ära murda.

Kõikidele meie müüdavatele pop-up telkidele on võimalik osta varuosasid ning pop-up telgi jala või risti (2 erinevast komponendist telgi raam vaid koosnebki) välja vahetamine võtab vaid minuti. Samuti müüme kattematerjali parandamiseks vastavat teipi ning saab ka eraldi uut katust või küljepaneele osta, kui need aastatega ära kuluvad.

 1. Popup 30mm Home

  Home pop-up

  Hinnad alates: €116,00

  Värvid: Valge, beež, hall, sinine ja roheline
  Kattematerjal: Veekindel 190g/m2 polüester
  Vaata lähemalt >>
 2. Popup 30mm teltat

  Classic Alu pop-up

  Hinnad alates: €245,00

  Värvid: Valge, beež, must, sinine, roheline, erk punane, bordoopunane/tumepunane, oranž
  Kattematerjal: Polüester/PVC (300D) 100% veekindel
  Vaata lähemalt >>
 3. Easyup Premium telk

  Premium pop-up

  Hinnad alates: €273,00

  Värvid: hall, roheline, punane, sinine
  Kattematerjal: Polüester/PVC (500D) 100% veekindel
  Vaata lähemalt >>
 4. Popup 40-50mm PRO (hex) teltat

  Profiseeria pop-up PRO

  Hinnad alates: €367,00

  Värvid: Valge, helehall, tumehall, sinine, punane, oranž, kollane, roheline, must
  Kattematerjal: Polüester/PVC 650D 100% vee-, UV- ja tulekindel
  Vaata lähemalt >>