Telkide, peoinventaari ja lavade müük ja rent.

Suurte PVC Hallide müük / EasyFlex PRO moodultelgid

PVC Hallid ehk EASYFLEX PRO telgid on eriti tugevad ja kestavad kaua ka aastaringsel kasutusel kehvas kliimas aga mis kõige tähtsam - nende paigaldus on imelihtne arvestades nende mõõtusid (kuni 20x200m) kuna, 2m, 3m või 5m sammudena moodulist kokku pandava telgi katuse tükid on pole vaja kraanasid ja paljusid töömehi, et suur ühes tükis katus peale panna. Kahekesi suurt jõudu kasutamata saab raami kokku kruvida ning katuse paanid siine pidi üle tõmmata. Eriti tugeva raami ja kattematerjaliga - DIN 100km/h (27,8m/s) tuule kiirus lubatud ja 0.3KN/m2 lumetaluvus.

Antud telgid valmivad tellimustööna ning tänu sellele võib telgi pikkus, laius kui ka külje kõrgus olla vabalt valitud. Antud telgid on ülitugeva konstruktsiooniga ja kuni 1000D PVC kattematerjaliga, mis peab ka põhjamaises kliimas vastu aastakümneid.

Arvestada tuleb 1-2 kuu pikkuse tarneajaga - kui see on sobiv, siis küsi hinnapakkumist ja saame kindlasti pakkuda parimat kvaliteedi ja hinna suhet!

PVC hall ehk EasyFlex PRO moodultelgid

KLÕPSA, ET NÄHA PCV HALLIDE PILTE SUURELT!

Seinad, värvid, lisainfo

Detailid

Neid telke saab tellida ja kasutada lihtsalt varjualustena või pannes vastavalt soovile kinni nii mitu seina, kui parasjagu tarvis. Seinad võivad olla ükskõik kui paljude ja mis kujuliste akendega, akendeta, uksega, PVC materjalist, (elektrilised) rulood, klaasist uksed, sandwich-tüüpi paneelid jne. Samuti on võimalik tellida vaheseinu telgi sisse, et luua mitu eraldi ruumi.

EasyFlex PRO moodultelke saab tellida igas värvis ja digitrükiga otse tehasest. Garantii 10a raamile ja 5a kattematerjalile ning 1a täis garantii korrektsel kasutamisel. Eluaegne hooldur, remont ja varuosade müük 10-30% soodsamalt meie klientidele. Võimalus tellida ka installatasiooni treening või üles panemine ostetud telgile. Samuti maha võtmine.

Mõned näidishinnad

10x20m (külje kõrgus 2,5m) HIND: ~€9.500
10x30m (külje kõrgus 2,5m) HIND: ~€14.000
20x30m (külje kõrgus 2,5m) HIND: ~€28.000
    Hinnad ei sisalda käibemaksu.