Ilusad puhtad ja kvaliteetsed telgid

Puhtad telgidTelkide kõrge kvaliteet ning telkide rentimisel uute ja alati puhaste telkide kliendile andmine, on meie esmane eesmärk!

Kvaliteetsed ja tugevad profitelgid

Telgid on tugevatest metalltorudest ja kinnituskohtadest. Paljudest kohtadest tõmmatakse telgid ka trosside ning pingutitega veelgi tugevamalt kokku, et telgi konstruktsioon oleks võimalikult tugevalt ühes tükis.

Kui tuul ei ole tugev ja telki saab paigaldada tuulevaisesse kohta, kus on head maa külge kinnitamise võimalused, siis on tegemist ideaalolukorraga, mida ei tule ette liiga tihti. Sellepärast peab kindlasti hoolitsema selle eest, et telgi raam oleks võimalikult tugev ja see saaks korralikult maa külge kinnitatud. Maa külge tugevalamlt kinnitamiseks on ka terve hulk võimalusi: võimsamad telgivaiad, kinnitusrihmad, jalaraskused ja jala alused.

Puhtad ja uued renditelgid

Paljud meie kliendid on meilt küsinud renditavate telkide välimuse ja puhtuse seisukorra kohta, kuna inimestel on kogemusi, et tuuakse räbaldunud ja määrdunud telke. Meie võtame renti regulaarselt uusi telgi kattematerjale ja peale igat renti, kus telk on määrduda saanud, puhastatakse see juba eelmise kliendi juures kohapeal või viiakse see hiljem pessu.

Kindlasti ei ole võimalik alati igat pisemat määrdunud kohta suurel telgil puhastada, kuid vaieldamatult on meie telgid puhtamad ja ilusamad, kui enamik telke, mida võite üritustel näha. Näeme selle nimel vaeva!