ProfiTelgid.ee (ABS Invest OÜ) firmast

Oleme suurim telkide tootja, komplekteerija, online müüja ja rentija Eestis. ABS Invest OÜ on asutatud 2011 ning müüsime vaid alguses Saksa insenerifirma "Statik Deutscher Ingenieure" poolt välja töötatud profiseeria telke, kuid aastate jooksul on tootevalik kõvasti suurenenud. Impordime telke Poolast, Tšehhist, Hiinast ning komplekteerime ka osaliselt ise. Alates 2015 oleme ka Euroopa suurima telgimüüja "GalaTent" ametlikud piirkonna edasimüüjad.

Pakume väga laias valikus erinevaid peotelke, laadatelke, koduaia varjualuseid/telke, laotelke, tootmisruum-telke ja kõikvõimalikke muid suuremaid ning väiksemaid telke, PVC halle, kaarhalle ning ka muud peoinventari, telkide varuosi ning vaba aja ja hobitooteid.

Lisaks rendime kõikvõimalikke telke ning peoinventari ürituste korraldamiseks. Vahendame ka peokorraldajate teenuseid, töötame koos fotograafide, helimeeste, video operaatorite, grillmeistrite, erinevate bändide ja DJ-ga. Meil on telkide paigaldust võimalik tellida ilma lisatasuta lisaks Tartule ka Valgas, Viljandis ning Pärnus, kus meil on töötajad olemas. Lisatasu eest paigaldame telke üle Eesti ning kulleriga on võimalik renditelk saata samuti kasvõi samaks päevaks. Meie popup tüüpi telgi saab ise paigaldada lihtsa vaevaga mõne minutiga kaks kogenematut inimest.